Henkilökunta

Konttori

Morgan Berg

​​​​​​​Toimitusjohtaja
Puh: 0553-590 932
morgan@bergsmekaniska.se

Per-Inge Berg

​​​​​​​Varatoimitusjohtaja
Puh: 0553-590 933
pi@bergsmekaniska.se

Kristina Olsson

​​​​​​​Henkilökuntapäällikkö ja projektinjohto
Puh: 0553-790 077
​​​​​​​
kristina@bergsmekaniska.se

Birger Tågmark

Christoffer Nordquist

Erik Karlsson

Myyjä ja Markkinat

erik@bergsmekaniska.se

Tomas Wikström

Aluevastaava Tilaukset ja Valmistelu
Puh: 0553-590 936
tomas@bergsmekaniska.se

Leif Klarström

​​​​​​​Tilaukset, Valmistelu ja Peltiostot
Puh: 0553-590 934
leif@bergsmekaniska.se

Lucas Lindstedt

​​​​​​​​​​​​​​Tilaukset ja Valmistelu
Puh: 0553-790 071
lucas@bergsmekaniska.se

Anton Grön

Tilaukset ja Valmistelu 
Puh: 0553 - 790 076
anton@bergsmekaniska.se

Pia Bäcker

​​​​​​​Talous-/Palkkavastaava
Puh: 0553-790 070
ekonomi@bergsmekaniska.se

Emil Tågmark

​​​​​​​Tehtaanjohtaja
Puh: +46(0)553-590 938​​​​​​​

Richard Björneset

Huolto & Kunnossapitovastaava 

Fredrik Eriksson

Aluevastaava
Särmäyspuristin/
​​​​​​​Työsuojeluvaltuutettu
Laatukordinaattori

Roger Johansson

Aluevastaava
Logistiikka ja toimitus
Puh: 0553-590 935

Työpaja

Simon Nilsson

Aluevastaava
Kaasu ja Plasmaleikkaus 
norra@bergsmekaniska.se

Jörgen Schönning

Louise Svensson

Aluevastaava 
Vesileikkaus ja Laserleikkaus
vatten@bergsmekaniska.se ​​​​​​​

Tony Bergqvist